NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Stół VENTO został wykonany z wyselekcjonowanego drewna dębowego. Jego konstrukcja jest masywna i solidna a forma lekka i nowoczesna.Vento zaprasza...do stołu.

VENTO

Stół VENTO został zaprojektowany przez unikatowe  połączenie blatu oraz nóg skierowanych do siebie po przekątnej.  Odpowiednie frezowania i łagodne przejścia uformowały bryłę w lekki i ponadczasowy mebel.

MATERIAŁ

Dąb (Quercus L.) – rodzaj drzew, rzadziej wysokich krzewów, zaliczony do rodziny bukowatych (Fagaceae Dumort.). Należy do niego ok. 200 gatunków występujących prawie wyłącznie w strefie umiarkowanej półkuli północnej oraz w wyższych partiach gór strefy tropikalnej. Najdalej na południe występują na Wyspach Sundajskich. Gatunkiem typowym jest Quercus robur L. Dąb w Polsce osiąga zwykle wysokość do 50 m i pierśnicę do 2 m. Kończy cykl wzrostowy w wieku 120–200 lat, dojrzałość rębną osiąga w wieku 120 lat, żyje przeciętnie 600–1000 lat. Szkło barwione w masie powstaje przez dodanie do masy szklanej, w czasie jej topnienia związków metali ciężkich.

ZAPROJEKTOWANE DLA LUDZI

Nasze stoły zachęcają do spotkań zarówno w zaciszu domowym jak i w biznesowej strefie sal konferencyjnych oraz pomieszczeń biurowych.

Tonacja

Nasze stoły wybarwiane są w 4 wariantach spójnie dobranych drewno i szkło. Wybór należy do Ciebie

Stół VENTO

Ponadczasowa elegancja oraz niezawodna jakość to cechy naszych stołów. Kolorystyka oraz rozmiar wykonamy na zamówienie.

ZAMÓW PRODUKT