POLSKA JAKOŚĆ

Odpoczynek w wygodnym i nowoczesnym fotelu to marzenie, po ciężkim dniu pracy. Ponadczasowy design i doskonała jakość. Współpraca funkcjonalności z piękną formą oraz mistrzowskim wykonaniem.

ELLIPSE

Elipsa to przypadek ograniczonej krzywej stożkowej, czyli krzywej będącej częścią wspólną powierzchni stożkowej oraz przecinającej ją płaszczyzny.

MATERIAŁ

Dąb (Quercus L.) – rodzaj drzew, rzadziej wysokich krzewów, zaliczony do rodziny bukowatych (Fagaceae Dumort.). Należy do niego ok. 200 gatunków występujących prawie wyłącznie w strefie umiarkowanej półkuli północnej oraz w wyższych partiach gór strefy tropikalnej. Najdalej na południe występują na Wyspach Sundajskich. Gatunkiem typowym jest Quercus robur L. Dąb w Polsce osiąga zwykle wysokość do 50 m i pierśnicę do 2 m. Kończy cykl wzrostowy w wieku 120–200 lat, dojrzałość rębną osiąga w wieku 120 lat, żyje przeciętnie 600–1000 lat.

ZAPROJEKTOWANE DLA LUDZI

Nasze krzesła urzekają minimalizmem formy, a czasami zaskakują odważnym kształtem. Nierzadko kuszą niecodziennym kolorem, takim jak nasycona czerwień, kontrastowy niebieski, intrygujący fiolet lub dekadencki róż. Sprawdzą się w nowocześnie urządzonym domu, ale także w biurze lub klubie.

Tonacja

Kolor posiada niezwykłą moc. Nasi architekci chętnie wykorzystują barwę do podkreślania charakteru mebla ~ wnętrza. Wybór należy do ciebie.

KRZESŁO ELLIPSE

Świeże, nowoczesne podejście do tradycyjnego fotela kapitańskiego, to uniwersalny produkt pasujący zarówno do domu, jak i biura.

ZAMÓW PRODUKT